Realizuj svoje sny

Dnes za mnou přijela Barča, aby mě trochu vyzpovídala. Zajímalo jí, čemu se věnuji kromě trenérské školy, jak jsem se vlastně dostal k trénování a k samotné Fitpraze. Také proč jsem přesvědčen o tom, že jsme nejlepší trenérská škola a čím se tak odlišujeme od ostatních? Veškeré odpovědi najdeš ve videu.

A proč se článek jmenuje Realizuj svoje sny? To je totiž podle mě to, co je v životě hodně důležitý! Zanedlouho mi bude 30 let a až poslední 2 roky jsem doopravdy šťastnej. Od tý doby, co jsem se dostal do pracovního koloběhu po maturitě, jsem se neustále honil za co největším výdělkem a skvělou kariérou po různých firmách. Byl jsem přesvědčenej o tom, že to je to nejlepší, co můžu v životě udělat. Postavit kariéru, mít krásný auto, hodně peněz….

Potom jsem ale zjistil, že beru dost peněz, kterých si nevážím, auto mi štěstí nepřineslo a byl jsem znechucenej z toho, že vstávám do práce, kterou jsem ale nemohl změnit, protože jinde bych tolik peněz nebral….PAST!!! Jaktože jsem nebyl šťastnej, když jsem to jasně předpokládal? Došlo mi, že jsem se nechal systémem vykolejit z koleje mého snu.

Od 13 let se věnuju sportu, od 16 let jsem dělal trenéra bojových umění, od 17 let cvičím v posilovně. Když jsem si šel „zkusit“ závody v kulturistice, tak jsem vyhrál… Všechono mě vedlo k tomu, abych se věnoval i pracovně oboru: výživa, trénování a zdravý životní styl…. Proč jsem tedy ve 20 nešel dělat trenéra, ale obchodníka? Když jsem se nad tím zamyslel, došlo mi to: Nechal jsem si vzít svůj sen… úplně jsem na něj zapomněl!!!

Vzpomněl jsem si na něj ve svých 28 letech…. a začal se realizovat. A teď? Mám krásný auto, beru krásný peníze a dělám práci svých snů. Vstávám s pocitem, že se těším na to, co mě ten každý bude čekat. Pracuji s klienty, kteří mě baví a motivují mě svými výsledky. Mám trenérskou školu, díky které můžeme pomáhat stejně naladěným lidem, jako jsem já, realizovat ten jejich sen. Troufnu si říct, že teď miluju svojí práci!

A jestli máš stejnej sen jako já, udělej rychlý rozhodnutí a pojď se realizovat. Rádi Ti pomůžeme s tím, jestli je Tvůj sen dělat trenéra.

Další informace o kurzu najdeš ZDE

Komentáře